Inzercia domy Topoľčany

Výmera: zastavaná plocha – stav. parcela o výmere 160 m² záhrada o výmere 996 m² pozemok priamo nadväzujúce na záhradu o výmere 6410 m², zaradený v úz. pláne ako zóna na bývanie. Reality Topoľčany, dom: Lokalita: pokojná osada v blízkosti strediska, pekné miesto, kde sa nachádzajú zjazdovky aj biele stopy prepojené do najkrajších lokalít vo vysokých polohách. Osada je stulená pod horským chrbtom, na ktorom je najznámejší rozhľadňa a nájdete tu tiež malé zjazdovky s vlekmi. Táto chránená poloha spolu s južnou orientáciou obytnej časti domu nadväzujúci na pekne upravenú záhradu s malou samostatnou murovanou dielňou a veľký vlastný pozemok za ňou, zaisťuje domu veľmi príjemnú, slnečnú atmosféru a úplné súkromie pre majiteľa. Dom je orientovaný tak, že nemá priame susedov. Popis domu: Klasická murovaná stavba s garážou a hospodárskou časťou “pod jednou strechou”.

Veľký podkrovný priestor pod sedlovou strechou je vhodný k adaptácii na ďalšie obytné priestory – sú tu už pripravené betónové podlahy a bola osadená nová strešné okná VELUX. Inzercia nehnuteľností Topoľčany: Na obytnú časť domu nadväzuje záhrada s južnou orientáciou a na ňu veľký pozemok zaradený do platného ÚP, ktorý možno využiť pre ďalšiu výstavbu alebo ako priestor zaisťujúci domu úplné súkromie. Môže na ňom byť napr založená kvetnatá lúka, sad a pod Dom bol čiastočne zrenovovaný av poslednom čase vybavený plastovými EURO oknami s izolačným dvojsklom a novo bola zateplená jeho náveternej strane. Vnútorné dispozície: vstupná predsieň, z ktorej je vstup na WC, nasleduje malá hala z ktorej sú riešené samostatné vstupy do komory, sociálne zariadenie so sprchou a do kuchyne spojenej s veľkým, krásne presvetleným obytným priestorom s priamym vstupom do záhrady. Z obytného priestoru sa tiež vstupuje do peknej spálne. Je z neho prístupná aj kotolňa, ďalej potom hospodárska časť s uhoľnú, vstupom do pivnice aj do už spomínaného povalového priestoru pripraveného pre pôdne vstavanie. Priestranná garáž je prístupná z opačnej strany domu – od komunikácie.
Prednosťou domu je jeho poloha v krásnej čistej šumavskej lokalite, kľudné prostredie bez priamych susedov, jeho priestranné, veľmi slnečné obytné prízemí nadväzujúce priamo na záhradu i možnosť ďalšieho rozšírenia obytných priestorov. Technické údaje: El. príkon: napojený na verejnú sieť 220/380, voda: dom napojený na obecné vodovodné radov, kanalizácia: do septiku s trativodom, kúrenie: ústredné teplovodný systém, elektrokotol Protherm + kotol na tuhé palivo H 424 por. pred 4 rokmi, v dome sú dva komíny – z nich jeden pripravený na krb, ohrev TÚV: el. bojler. Archív reality články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Inzercia nehnuteľností

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist