Nehnuteľnosti Pieštany

Prízemný rodinný dom so záhradou v okrajovej časti. Reality Pieštany, dom: Dispozícia: vstupná veranda, chodba, WC, kúpeľňa s kúpeľnými pecou, 5 miestností s malou kuchyňou. IS: elektrina 230/400V, studňa, plyn, kanalizácia, kúrenie-plynové wafky alebo lokálne na TP. V suteréne je klenbový pivnica. Možnosť pôdne vestavby.K domu patrí garáž, dielne, kôlne a drevární a záhrada.

Jedná sa o predaj rekreačného objektu, ktorý sa nachádza na okraji obce. Inzercia nehnuteľností Pieštany: Objekt sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1520 m². Priamo k domu vedie celoročne udržiavaná komunikácie. Dom je dispozične riešený ako dva samostatné apartmány. Cca 500 m od domu sa nachádza SKI areál. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo v kombinácii s elektrinou.

Väčšie, poľnohospodárska usadlosť na okraji obce s dobrým príjazdom a poz o 7338 m². Objekt tvoria dva domy, nová, komerčné prístavba, stodoly a chlievy. V dome je nový byt, kúpeľňa, WC, dlažba a pod V druhom dome je pripravený ďalší byt na dorobenie. Voda ver., El.230/400V, kúrenie plyn + pevná, trativod. Archív reality články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Inzercia nehnuteľností

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist