Realitná inzercia Pezinok

Ponúkame prízemný, nepodpivničený dom so sedlovou strechou o veľkosti 4 +1 so záhradou. Reality Pezinok, dom má v prednej časti dve miestnosti a do záhrady sú ďalšie dve miestnosti a kuchyňa. Dom je určený na rekonštrukciu alebo sa môže jednať o veľmi peknú parcelu, ktorú vzhľadom k neprehliadnuteľnej miestu možno využiť pre vybudovanie sídla firmy či obchodu. Prístupný je ako z prednej časti domu, tak aj zo zadnej časti parcely. Na záhrade je hospodárske budovy a pivnica.

Pezinok, inzercia nehnuteľností: Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom o veľkosti 4 +1 v tvare “L” s vjazdom v pokojnej časti. Jedná sa o starší dom vhodný na rekonštrukciu. V prednej časti domu sú plastové okná v 3 izbách, nasleduje izba, kúpeľňa s vaňou, WC a kuchyne, ktorá je situovaná do dvora. Vstup do domu je dvora dvoma samostatnými vchodmi možnosť dvojitého bývania. Na dvore je kôlňa, posedenie s krásnym výhľadom do okolia. Pod dvorom je vínna pivnica s posedením, nasleduje vinice a záhrada o výmere 848 m². Parkovanie je možné vo dvore. Kúrenie v dome je plynové, na ohrev vody je el. bojler. Celková výmera 1220 m².

Ponúkame rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii so záhradou v Bzenci. Dom má veľký vjazd, slúžiaci taktiež ako garáž av prednej obytnej časti je detská izba, obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Do záhrady je vstupná chodba, kúpeľňa + WC. Ďalej do záhrady je ďalšia izba, hospodárska miestnosť a pivnica. Ďalšie pivnica je na záhrade. Záhrada je priestranná s altánkom pre posedenie a grilom a na záhrade je aj bazén. Rekonštrukcia domu prebehla v roku 2000. Archív: realitné články

Kategórie : Články

Pridaj komentár

Inzercia nehnuteľností

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist